Kontakt

ÖPPETTIDER

Reception

Måndag-Fredag 8-16
Helger varierande öppettider kontakta oss för aktuell info

Telefonnummer: +46 19-16 40 70
E-post: info@lannalodge.se
(Är ditt ärende brådskande: +46 19- 16 40 79)

Bokning

Logipaket och konferenser: bokning@lannalodge.se
Dagsaktiviteter ex. bowling, relax osv: info@lannalodge.se

Restaurang

Veckans lunch
11.30-15.00

Bistro & Pizza
15.00-21.00

Telefonnummer:
Restaurang/pizzeria +46 19-16 40 70
E-post: restaurang@lannalodge.se

 

Golfbanan

18 hålsbanan stängd för säsongen
Par 3 banan öppen om vädret tillåter med utslag från mattor
Driving Range stängd för säsongen

Tidsbokning gäller på allt spel.
Boka din tid på ww.golf.se 

 

Sofie Sandberg

Receptionsansvarig
sofie@lannalodge.se

Catrin & Erik

Restaurangansvariga
+4619-164074
restaurang@lannalodge.se

Anders Ädel

Course Manager
+46702-749082
anders@lannalodge.se

Susanne Åqvist

Boknings- & medlemsansvarig
susanne@lannalodge.se

Therese Hedén

Företag & Marknad
therese@bmatch.se

Kent Sundqvist

Ass. Course Manager
+46703-548742
kent@lannalodge.se

Anna-Karin Larsson

Konferensansvarig
anna-karin@lannalodge.se

Emma Riesenfeldt

Ekonomi
emma@lannalodge.se

Henrik Johansson

Ägare & VD
+46706-633801
henrik@bestentreprenad.se

Hitta hit

Adress
Lannalodge, Vretavägen 3, 719 93  VINTROSA

Från Örebro
Kör E20 mot Göteborg
Sväng av till E18 mot Oslo och Karlskoga
Sväng av när skyltar visar Lanna
Följ skyltarna mot Lanna och golfskylt.

Från Karlstad
Kör E18 mot Örebro
Sväng av när skyltar visar Lanna
Följ skyltarna mot Lanna och golfskylt.

Med buss
Linje 513 mellan Örebro och Fjugesta med avstigning Lanna Centrum
Gå av bussen och följ vägen som bussen åker vidare på, sväng höger vid skylt Hidinge och följ cykelvägen ca 400 meter. Sväng ner höger vid skylt Sättran och efter backen ser du anläggningen på vänster sida.

Med taxi
Vi har fast pris med Taxi Kurir, 019-12 30 30. 
Personbil max 4 personer 390 kr ”detta priset gäller oavsett dag och tid”
Större bil max 8 personer 530 kr ”detta priset gäller oavsett dag och tid”
Uppge: “Lanna Golf” vid bokning för att det fasta priset ska gälla.

Dessa fasta pris gäller när medlemmar eller andra kunder beställer Taxi och vill åka från Centrala Örebro ut till Lannalodge Golfklubb eller från Lannalodge Golfklubb in till centrala Örebro.